Przewodnik miejski kurs Poznań

Jeśli chcesz pracować jako przewodnik miejski i zdać kurs zawodowy w Poznaniu, sprawdź naszą ofertę! Organizujemy profesjonalne szkolenia dla miłośników turystyki, którzy chcą wkroczyć na nową ścieżkę kariery. Wszystkie zajęcia przeprowadzamy przez internet, dlatego możesz brać w nich udział niezależnie od miejsca zamieszkania. Oferujemy usługi edukacyjne w konkurencyjnej cenie i możesz liczyć na to, że inwestycja w naukę z nami zwróci Ci się szybko, kiedy tylko znajdziesz zatrudnienie w nowym zawodzie.

Obecnie coraz więcej osób zainteresowanych poszerzeniem swoich kompetencji zawodowych wybiera szkolenia online zamiast tych stacjonarnych. Jest to spowodowane przede wszystkim wygodą, w końcu w zajęciach internetowych uczestniczysz zdalnie, przebywając w zaciszu swojego domu. Tym samym oszczędzasz dużo czasu na każdorazowych dojazdach do placówek edukacyjnych. Nasz kurs przewodnika miejskiego jest więc znakomitą opcją dla zabieganych osób, a także mieszkańców niewielkich miejscowości.

Zapraszamy na kurs przewodnika miejskiego w Poznaniu

Weź udział w zajęciach internetowych, które organizujemy, i zdobądź wiedzę niezbędną w nowym, pasjonującym fachu. Kurs przewodnika miejskiego online to świetne rozwiązanie dla wszystkich osób lubiących pracę z ludźmi, ruch na świeżym powietrzu i przede wszystkim turystykę. Do uczestnictwa w szkoleniach nie wymagamy wyższego wykształcenia kierunkowego ani matury, wystarczy być pełnoletnim absolwentem szkoły średniej z zaświadczeniem o niekaralności. Z nami opanujesz tajniki nowego zawodu, korzystając z materiałów edukacyjnych przygotowanych przez najlepszych specjalistów.

Dodatkowym atutem w pracy przewodnika miejskiego jest znajomość języka obcego, np. angielskiego lub niemieckiego. Taka umiejętność pozwoli Ci znacznie rozszerzyć grupę docelową klientów, których będziesz powoli zdobywać po pomyślnym zakończeniu kursu. Musisz również mieć bardzo dużą wiedzę na temat historii i geografii Poznania lub innego miasta, w którym chcesz oprowadzać wycieczki. Poznaj lokalne muzea, galerie sztuki czy inne atrakcje, jakie mogą zainteresować zwiedzających. 

Przewodnik miejski – kurs dostosowany do Twoich potrzeb

Dla uczestników kursów na przewodnika miejskiego opracowaliśmy materiały edukacyjne, w których znajdziesz wiele przydatnych informacji. Szkolenie trwa 120 godzin i to od Ciebie zależy, jak szybko je zakończysz. Możesz pracować codziennie po kilka godzin lub tylko w weekendy, w zależności od swoich obowiązków zawodowych czy osobistych. Przy odrobinie determinacji możesz zdać test generalny i otrzymać certyfikat nawet w trzy tygodnie od rozpoczęcia nauki z nami. 

W trakcie zajęć nie ograniczamy się wyłącznie do teorii, z nami zdobędziesz również wiedzę praktyczną! Kurs przewodnika miejskiego, który proponujemy, stawia duży nacisk na naukę organizacji wycieczek i kreowania marki własnej czy zagadnienia z dziedziny public relations. Otrzymany na koniec certyfikat zawodowy jest honorowany w całym kraju i nie znajdziesz na nim informacji o internetowym trybie nauki. Otrzymasz również dostęp do szerokiej bazy ofert pracy, która ułatwi Ci stawianie pierwszych kroków w zawodzie.

Internetowy kurs przewodnika miejskiego

Oferowane przez nas szkolenia są zgodne z aktualną wiedzą z zakresu turystyki, a także z przepisami polskiego prawa. Zdobyty certyfikat otworzy przed Tobą drzwi do nowej kariery, która umożliwi Ci nawiązywanie nowych kontaktów i stały rozwój wiedzy i umiejętności. Internetowy kurs przewodnika miejskiego w przeciwieństwie do stacjonarnego nie wymaga od Ciebie rezygnacji z innych, codziennych obowiązków. Możesz zaliczać kolejne etapy w wolnej chwili między zajęciami czy praca zarobkową. 

Udostępniany przez nas kurs przewodnika miejskiego w Poznaniu został opracowany przez osoby o wieloletnim doświadczeniu w oprowadzaniu wycieczek i bardzo dużej wiedzy teoretycznej. Z przygotowanych przez nich materiałów dowiesz się o realiach nowego zawodu, np. sposobach rozwiązywania problemów czy radzenia sobie z trudnymi turystami. Po otrzymaniu certyfikatu szukaj wakatów w lokalnych biurach podróży. Możesz też założyć własną działalność i organizować wycieczki samodzielnie.