Kurs Przewodnika Miejskiego. Kwalifikowany Przewodnik Miejski

Kadra

Paweł

Paweł Henc

Pomysłodawca, trener i organizator pierwszych w Polsce Internetowych kursów na Wychowawcę KolonijnegoKierownika KoloniiKierownika Wycieczek, Opiekuna Wycieczek, Animatora Czasu Wolnego, Animatora Sportu i RekreacjiRezydenta Biur Podróży, Pilota Wycieczek , Przewodnika Turystycznego, Przewodnika Miejskiego, Przewodnika Terenowego, Organizatora Turystyki.


Posiadam duże doświadczenie w turystyce i w prowadzeniu kursów. Zarówno stacjonarnych jak i Internetowych. Na początku pracy w turystyce pracowałem jako wychowawca kolonijny. Później zostałem kierownikiem kilku kolonii. Kilka lat później zostałem współwłaścicielem biura podróży.


Organizowałem różnego rodzaju wyjazdy. Były to kolonie, obozy i zimowiska letnie dla dzieci i młodzieży. Po kilku latach postanowiłem także szkolić młodych ludzi do pracy w turystyce. Organizowałem stacjonarne kursy na Wychowawcę kolonijnego. Jednak kursy stacjonarne były dla mnie i uczestników dość „uciążliwe”.


Dlatego też dla Waszej wygody, uruchomiłem platformę e-learningową z kursami Wychowawcę KolonijnegoKierownika KoloniiKierownika Wycieczek, Opiekuna Wycieczek, Animatora Czasu Wolnego, Animatora Sportu i RekreacjiRezydenta Biur Podróży, Pilota Wycieczek , Przewodnika Turystycznego, Przewodnika Miejskiego, Przewodnika Terenowego, Organizatora Turystyki.


Wierz mi, że to nie koniec – szykuję kolejne kursy. Rozpoczynając ten kurs oddajesz się w ręce człowieka, który zna specyfikę tej pracy i posiada ogromne doświadczenie.


„Życzę wszystkim miłej i owocnej nauki. Trzymam kciuki za nadspodziewane efekty Waszej pracy.”

Paweł Henc

Agnieszka Łabęcka

Nazywam się Agnieszka Łabęcka.

Jestem pilotem i przewodnikiem już od 2000 r. W 1999 r. ukończyłam Uniwersytet Wrocławski ze specjalizacją Geografia Regionalna i Turystyka.

Później pracowałam w czeskim Biurze Podróży Fischer jako specjalista ds. sprzedaży oraz koordynator połączeń transferowych na czeskie lotniska.

W 2004 r. przeszłam do dużego portalu turystycznego Travelplanet.pl, w którym pełniłam funkcję sprzedawcy, koordynatora działu rezerwacji internetowych oraz trenera dla działu sprzedaży.

Od 2013 r. prowadzę własną działalność pracując jako pilot i przewodnik wycieczek oraz trener dla branży turystycznej.

Agnieszka

Patrycja Szymkowiak

Nazywam się Patrycja Szymkowiak. Urodziłam się w Gdyni, mieszkam aktualnie w Gdańsku. Turystyka i podróże to moja pasja. Łączy się ona również z moją karierą zawodową. Posiadam 8 letnie doświadczenie w różnych sektorach branży turystycznej. Pracowałam dla wielu biur podróży jako pilot wycieczek, przewodnik, sprzedawca pakietów turystycznych, szkoleniowiec, specjalista ds. kontraktów międzynarodowych. W Gdańsku oprowadzam grupy zagraniczne zorganizowane. Specjalizuję się w tematyce II Wojny Światowej oraz fortyfikacjach wojennych.

Lucyna Milczuszek

Z wykształcenia mgr ochrony środowiska, z pasji i zamiłowania przewodnik terenowy po województwie świętokrzyskim z 10-letnią praktyką, pilot wycieczek oraz instruktor turystyki kwalifikowanej o specjalizacji rowerowej. Blisko związana z rodzimym oddziałem Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego, od 9 lat pełniąca obowiązki prezesa Klubu Turystyki Aktywnej PTTK „PASAT”.

Lucyna Milczuszek
Maria

Maria Chomka

Z wykształcenia jestem oceanografem. Zawodowo zajmuję się nauczaniem akademickim z zakresu nauk o ziemi.

Od ponad 25 lat posiadam uprawnienia pilota wycieczek z udokumentowaną zajomością języka angielskiego i rosyjskiego.

Współpracuję z różnymi biurami podróży w Polsce, pilotując imprezy turystyczne do najdalszych zakątków świata. Specjalizuję się w wyjazdach grup incentive, ale z przyjemnością obsługuję grupy pielgrzymkowe i inne. Duże wyzwanie stanowią grupy turystów niepełnosprawnych. Odwiedziłam wszystkie kraje europejskie.

Najlepiej, z dalszych destynacji, czuję się w Chinach, Tajlandii i Kenii. Wiele miejsc poznałam dzięki udziałowi w międzynarodowych ekspedycjach naukowych i jako członek ekipy badawczej podczas rejsów naukowych.

Swoje praktyczne umiejetnosci poparte wiedzą teoretyczną przekazuję od 2001r., jako wykładowca i kierownik, słuchaczom kursów pilotów wycieczek i rezydentów.

Podróże to moja pasją, a pilotaż to radość z możliwosci pokazywania innym piękna świata.

Natalia Ptak

Jestem pilotem wycieczek z 5 letnim doświadczeniem.

Specjalizuję się w głównie w pilotażu na terenie Polski.

Praca pilota wycieczek jest dla mnie pasją, dzięki której mogę rozwijać moje zainteresowania, pozwala mi również na poznanie nowych zakątków świata.

Dzięki pracy, jako wychowawca kolonijny posiadam również duże doświadczenie w turystyce dzieci i młodzieży.

Natalia
Olga

Olga Piechowska

Z wykształcenia jestem geografem oraz menadżerem personalnym.

Z turystyką związana jestem od kilkunastu lat.

W swojej karierze pracowałam zarówno dla małych biur podróży jak i największych w kraju organizatorów turystyki. Pilotuję różnego rodzaju wyjazdy, ale od kilku lat najchętniej wyjeżdżam na kilku lub kilkunastodniowe objazdówki.

Wyspecjalizowałam się w kierunku greckim oraz skandynawskim i w te rejony obecnie najczęściej się

Magdalena Ratajczyk

W turystyce pracuję od 2009 roku.

Pracowałam głównie z jednym biurem podróży, ale ponieważ współpracowaliśmy z innymi biurami, to mam doświadczenie w pracy z różnymi biurami, takimi jak Triada, Sky Club, Alfa Star, Rainbow Tours, TUI i kilkoma innymi.

Z wykształcenia jestem pedagogiem korekcyjnym i wczesnoszkolnym, co czasem przydaje mi się w pracy pilota wycieczek.

Wszystko zaczęło się przez przypadek – od tego, że chciałam mieszkać w Portugalii i dostałam tam pracę w turystyce.

Praca okazała się bardzo wciągająca i ciekawa, dlatego zostałam w niej na dłużej.

Magdalena
Agnieszka K.

Agnieszka Kalita

Animatorka czasu wolnego i pilotka wycieczek, zarówno z zawodu jak i z zamiłowania. Pierwsze kroki w animacji stawiałam pracując w krakowskim Domu Kultury „Ruczaj”.

Przez jakiś czas byłam związana z firmą Stageman Polska, gdzie prowadziłam także szkolenia z zakresu animacji. Jako animatorka brałam udział w mniejszych i większych projektach, między innymi dla takich firm jak Disney, Hoop czy PZU.

Ostatni sezon letni spędziłam animując w Parku Miniatur „Świat Marzeń”. Specjalizuję się w animacji dziecięcej, skręcaniu balonów, malowaniu twarzy i origami. Lubię pracować z dziećmi i młodzieżą, czerpię z tego niemałą satysfakcję.

Ukończyłam studia z zakresu turystyki i rekreacji w krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Swoją przyszłość wiążę z turystyką i animacją czasu wolnego.

Agnieszka Matejuk

Animator społeczno-kulturalny z wykształcenia i zamiłowania. Od najmłodszych lat aktywnie uczestniczyłam w różnego rodzaju wydarzeniach kulturalnych, artystycznych i rekreacyjnych szkoły i środowiska zamieszkania. Prowadzić zajęcia dla dzieci i młodzieży zaczęłam w drużynie harcerskiej.

Swoje umiejętności pedagogiczne i animacyjne rozwijałam (i rozwijam) jako instruktor harcerski, wychowawca i kierownik kolonii dla dzieci, artystycznych obozów młodzieżowych oraz zimowisk dla aktywnych. Pracuję dla takich biur podróży jak: BTA Kompas z Gdańska, Poszukiwacze Przygód z Gdańska, Vogue Travel z Poznania, Jaworzyna Tour z Krakowa.

W latach 2003-2007 podjęłam współpracę z Miejskim Domem Kultury „Południe” w Katowicach, gdzie zajmowałam się organizacją imprez, prowadziłam Grupę Animacyjną dla młodzieży oraz kółko teatralne dla dzieci w wieku 10-14 lat. Od 2002 r. zaczęłam współpracować z firmami organizującymi eventy i imprezy firmowe, gdzie pełniłam funkcję animatora, konferansjera, koordynatora imprez.

Obecnie prowadzę własną ALE firma, zajmującą się szeroko pojętą organizacją czasu wolnego (od małych imprez prywatnych typu urodziny, po duże imprezy firmowe). Moją dodatkową pasją są góry, skały i jaskinie. Jestem grotołazem i przewodnikiem po Jurze Krakowsko-Częstochowskiej i Ojcowskim Parku Narodowym.

Agnieszka
Julia

Julia Podwysocka

Jestem magistrem pedagogiki i instruktorem zajęć relaksacyjnych Body & Mind. Współpracuję z największym turoperatorem na polskim rynku turystycznym na kierunek Tunezja jako szef animacji polskiej. Pracuję także w turystyce krajowej i zagranicznej jako wychowawca, rezydent i pilot wycieczek.

Ukończyłam w Szczecinie warsztaty i szkolenia związane z zarządzaniem stresem i komunikacją interpersonalną organizowane przez Centrum Psychologiczno – terapeutyczne „Carpe diem”, Centrum Kulturalne „Bursztyn”, AIESEC i Ośrodek Publico.

Moją pasją jest psychologia, metody relaksacyjne, medytacja, gimnastyka i podróżowanie. Zainteresowania, które wypełniają moje życie to, antropologia kultur i szeroko ujęty personal development.  

Piotr Góralczyk

Od 5 lat jestem nieprzerwanie związany z turystyką.
W tym czasie odwiedziłem kilkanaście cudownych miejsc na ziemi, poznałem wspaniałych ludzi i obcowałem z różnymi kulturami…

Swoją przygodę z animacją rozpocząłem w 2009 roku. Pracowałem na Krecie, Fuerteventurze, Majorce i Rodos.

Zdobyłem doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. W ciągu dnia prowadziłem programy sportowe i rozrywkowe dla gości na terenie hotelu i poza nim.

Pracowałem także w Mini Clubie organizując aktywnie czas dla dzieci. Wieczorami występowałem na scenie, tańczyłem, prowadziłem quizy i bawiłem się z dziećmi podczas Mini Disco.

Znam 15 choreografii tańców Mini Disco i kilkanaście pomysłów na show wieczorne. Otrzymałem kilka wyróżnień za swoją pracę i pozytywnych opinii ze strony klientów na ręce moich przełożonych.

Praca w animacji stała się moją pasją i pomysłem na życie…

Podczas kursu animatora czasu wolnego w turystyce zrobię wszystko, by „zarazić” Cię moją fascynacją do tej pracy!

Życzę powodzenia w odkrywaniu tajników pracy animatora i zapraszam także do lektury mojej książki, stanowiącej kompedium wiedzy animatora, nad którą obecnie pracuję…  

Piotr
Anna

Anna Iwaniuk

Od zawsze związana byłam ze sportem, stąd wybór uczelni był prosty.Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie o kierunku wychowanie fizyczne. Swoje pasje połączyłam ze studiami, a później z pracą.

W trakcie studiów rozwijałam się w dziedzinach, które mnie interesują. Jestem instruktorem pływania i jeździectwa. Posiadam kwalifikacje do prowadzenia zajęć z gimnastyki. Pełniłam funkcję opiekuna kolonijnego podczas sezonów wakacyjnych. Ponadto jestem managerem sportu i sędzią sportowym w badmintonie. Brałam udział również przy mniejszych projektach, byłam wolontariuszem w zrzeszonym w Fundacji Rozwoju Wolontariatu “Projektor” – organizowałam zajęcia sportowe dzieciom i młodzieży. Współorganizowałam zawody jeździeckie oraz Polish Pool Freediving Championship.

Od kilku lat uczę jazdy konnej zarówno dzieci jak i osoby dorosłe. Prowadzę zajęcia z gimnastyki korekcyjno – kompensacyjnej w kilku przedszkolach. Wcześniej prowadziłam zajęcia na pływalni. Praca z ludźmi daje mi wiele satysfakcji, dlatego uważam, że warto rozwijać się i pogłębiać swoje zainteresowania.

Joanna Dankowska

Absolwentka Wyższej Szkoły Gospodarki na kierunku Zarządzanie Turystyką i Hotelarstwem.Już podczas studiów zrobiłam instruktora rekreacji ruchowej, a także wyjechałam na praktyki na Cypr. Tam po raz pierwszy zaobserwowałam pracę animatora sportu. Bardzo mi się to spodobało. Po przyjeździe zdecydowałam się na kontynuację nauki i dalszy rozwój w tym kierunku.

W roku 2010 ukończyłam podyplomowe studia wychowania fizycznego dla nauczycieli. Podczas nauki miałam możliwość odbycia praktyk w szkole jako nauczyciel wychowania fizycznego.

Praca z dziećmi daje mi dużo satysfakcji i zadowolenia. W lipcu 2012 roku wyjechałam na kolonie jako instruktor sportowo – turystyczny. Wszyscy koloniści bardzo chętnie brali udział w moich zajęciach sportowo-turystycznych.

Zaciekawienie kulturą fizyczną pozwalało mi na wprowadzenie wielu ciekawych i innowacyjnych form aktywności fizycznej dla dzieci, np: zajęcia fitness, gra w piłkę, rzucanka, siatkonoga, wycieczki, itp.

Joanna
Mateusz

Mateusz Kalisz

Od dziecka pasjonuję się aktywnością fizyczną.W dzieciństwie trenowałem Piłkę Nożną.Następnie całkowicie poświęciłem się sportom walki. Przez 7 lat trenowałem Muay Thai – Boks Tajski. Jestem absolwentem Akademii WychowaniaFizycznego w Katowicach. W trakcie studiów odbywałem praktykę pedagogiczną w szkołach oraz w Ośrodku gimnastyki korekcyjnej.

W trakcie studiów ukończyłem kurs instruktorasportu Piłka Nożna oraz specjalizację Gimnastyka Korekcyjna. Aktualnie nie jestem czynnym sportowcem, rekreacyjnie biegam, gram w piłkę nożną oraz koszykówkę.

Całkowicie chcę poświęcić się pracy pedagogicznej z dziećmi i młodzieżą jako nauczyciel i instruktor. Kończąc edukację na AWF Katowice złożyłem pracę magisterskąna temat “Organizacji czasu wolnego dzieci i młodzieży” dlatego tematyka animacji zajęć sportowych jest mi bardzo bliska.

W wolnych chwilach zajmuję się Astronomiąoraz produkcją muzyczną.

Lesław Matuszek

Doświadczenie zawodowe: Pilot / Rezydent Biuro Podróży Nowa ITAKA Sp. z o.o.
INSTRUKTOR NARCIARSTWA, Rezydent, Pilot, Mega Imprezy Apress Ski, Video Coaching.
Rezydent/Pilot wycieczek Biuro Podróżników Flugo Sp.z o.o. – kompleksowa organizacja wyjazdów. Turystyka Incentive.
Rezydent/Pilot wycieczek Biuro podróży Triada S.A / Biuro podróży SKY CLUB Sp. z o.o.
Pilot Wycieczek – Kreta przez 4 miesiące Deltanet Travel / Heraklion, Kreta
Turystyka i Rekreacja, magisterskie Akademia Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie

Przebyte kursy: Kurs Instruktorski – Narciarstwo Zjazdowe (2010)
Kurs Pilota Wycieczek – Uprawnienia Państwowe (2007)

Organizacje: Samorząd Studencki AWF KRAKÓW (04.2008 – 10.2009)

Lesław
Wioletta

Wioletta Budek

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.Obecnie studiuje na Uniwersytecie Warszawskim dziennikarstwo reportażowe.

W pracy od sześciu lat jako licencjonowany pilot wycieczek, rezydent, wychowawca kolonijny i animator czasu wolnego. Turystyka i podróże to nie tylko jej praca ale i pasja, odwiedziła bowiem już 16 krajów w Europie, Afryce i Azji.

W wolnych chwilach książkowy rekinożerca i autor bloga podróżniczegoblondobiezyswiat.wordpress.com, zimą alpinistka i snowboard’erka.

Ewelina Szłapa

Nazywam się Ewelina Szłapa, jestem magistrem turystyki i rekreacji, a także licencjonowanym pilotem wycieczek.

Uprawnienia uzyskałam w roku 2010. Zajmuję się głównie turystyką wyjazdową, specjalizuję się we Wschodzie słowiańskim i Bałkanach, a w Polsce – w regionie Podlasia oraz Małopolski i Śląska.

Jako pilot pracowałam w takich krajach, jak: Bułgaria, Czarnogóra, Serbia, Chorwacja, a jako rezydent – w Chorwacji. Znam angielski, rosyjski i chorwacki.

Współpracowałam i współpracuję z następującymi biurami: Wygoda Travel, Via Travel, Kulig Travel, TUI Poland, Agencja Turystyczna Zawadzkie, Biuro Podróży Marco, Centrum Turystyki Oskar.

Wykonuję również zawód copywritera.

Ewelina

Opinie kursantów

Najważniejsze są opinie kursantów, którzy ukończyli nasze kursy i dzięki niemu już zarabiają i zwiedzają świat.

 

Zobacz przykładowe opinie jakie otrzymaliśmy od naszych kursantów. To jest najlepsza reklama naszych kursów.

 

Każdą opinię możesz sprawdzić na FB. W ten sposób zasięgniesz najlepszych informacji o tym kursie.

Kurs Przewodnik Miejski

Przewodnik miejski, kurs Przewodnik miejski, kurs na Przewodnika miejskiego,  kurs dla Przewodnika miejskiego, internetowy Przewodnik miejski, internetowy kurs Przewodnik miejski, internetowy kurs na Przewodnika miejskiego, internetowy kurs dla Przewodnika miejskiego, Przewodnik miejski kurs on-line, kurs on-line Przewodnik miejski, kurs on-line na Przewodnika miejskiego,  kurs on-line dla Przewodnika miejskiego,

Pytania

Tutaj znajdziesz wszystkie odpowiedzi na temat kursu na przewodnika miejskiego.

 

Dowiesz się jak wygląda nauka i zaliczanie testów. Wszystko po to abyś nawet po 7 dniach otrzymał swoje świadectwo.

Kontakt

„Henc i spółka” Paweł Henc
ul. Jedności Robotniczej 43b
67-200 Głogów
NIP: 6931333758

 

e-mail: ekursy.henc@gmail.com

tel.kom.: 570 810 580
(nie odpowiadam na SMS`y)

 

Konto bankowe mBank:
55 1140 2004 0000 3202 7491 1534

przykład tytułu przelewu:
Jan Nowak, przewodnik miejski, janek@poczta.pl

Inne nasze kursy:

Copyright © 2022. Wszystkie prawa zastrzeżone  Polityka Prywatności | Ochrona praw konsumenta | Regulamin  Wykonanie: MultiCreo

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania i dostępu do cookies w przeglądarce.