Kurs Przewodnika Miejskiego. Kwalifikowany Przewodnik Miejski

Zapraszamy Cię na nasz internetowy kurs przewodnika miejskiego w Warszawie! Korzystając z naszej oferty edukacyjnej, będziesz mógł oprowadzać wycieczki po najciekawszych atrakcjach polskiej stolicy i pogodzić pasję do turystyki z pracą zarobkową. Oferujemy usługi edukacyjne na najwyższym poziomie, korzystamy bowiem z wiedzy i doświadczenia najlepszych ekspertów z branży. Otrzymasz od nas na koniec certyfikat honorowany w całym kraju, który pomoże Ci rozpocząć nową ścieżkę rozwojowej kariery.

Dlaczego warto wybrać kurs przewodnika miejskiego w trybie online? Przede wszystkim jego cena jest bardzo konkurencyjna, ze względu na fakt, że pracujesz u siebie w domu i nie ma potrzeby organizowania spotkań stacjonarnych z uczestnikami. Taka forma zajęć jest znakomitym rozwiązaniem, jeśli masz napięty harmonogram i chcesz pogodzić naukę z obowiązkami rodzinnymi i zawodowymi. Zaoszczędzisz mnóstwo czasu na dojazdy i dostosujesz plan zajęć do swojego trybu życia.

Turystyka w stolicy! Sprawdź internetowy kurs przewodnika miejskiego w Warszawie

Do stolicy Polski każdego dnia zjeżdżają turyści z całego kraju oraz zza granicy, dlatego zapotrzebowanie na przewodników miejskich jest tam spore. Ukończenie naszego kursu internetowego to świetny sposób na dodatkowy zarobek lub pracę na cały etat w interesującym i rozwojowym fachu. Jeśli Twoją pasją jest historia regionu i jego zabytków, a także atrakcji turystycznych, powinieneś rozważyć prezentowaną tutaj ofertę edukacyjną. Dodatkowym atutem u uczestników jest znajomość języków obcych, która umożliwi Ci komunikację ze zwiedzającymi z innych krajów.

Warunkiem koniecznym do przystąpienia do kursu przewodnika miejskiego jest wykształcenie średnie (również bez matury) oraz zaświadczenie o niekaralności. Musisz być też osobą pełnoletnią zmotywowaną do samodzielnej pracy nad materiałem. Powinieneś się liczyć też z koniecznością nieustannego poszerzania swojej wiedzy z dziedziny turystyki, również po otrzymaniu certyfikatu. Branża ta rozwija się bowiem bardzo dynamicznie i dobry fachowiec musi nadążać za tymi zmianami.

Łazienki Królewskie, Pałac Kultury i Nauki, Bulwary nad Wisłą – z naszym kursem przewodnika miejskiego możesz opowiadać o tych wspaniałych miejscach

Bardzo dobrze znasz Warszawę, również z tej mniej popularnej strony? Interesujesz się zabytkami architektonicznymi stolicy i jesteś na bieżąco z jej ofertą kulturalną, gastronomiczną i rozrywkową? Wybierz kurs przewodnika miejskiego i wykorzystaj swoją wiedzę oraz pasję w codziennej praktyce! Z pomocą przygotowanych przez nas materiałów dowiesz się wielu cennych informacji o realiach codziennej pracy w zawodzie, poznasz praktyczne porady, a także wiedzę z innych dziedzin np. z public relations.

Oferujemy profesjonalny kurs przewodnika miejskiego, który z powodzeniem połączysz z pracą na etat. Zajęcia trwają w sumie 120 godzin, jednak to Ty decydujesz, w jakich godzinach i jak długo opanowujesz materiał. Z tego powodu to odpowiednia opcja również dla rodziców małych dzieci oraz wszystkich osób z napiętym harmonogramem obowiązków. Nie musisz nigdzie dojeżdżać, potrzebujesz tylko sprawnego komputera i dostępu do internetu. Warunkiem otrzymania certyfikatu jest zaliczenie testu generalnego.

Ukończ kurs i pracuj jako przewodnik miejski w Warszawie!

Wystarczy poświęcić nieco czasu na opanowanie materiału, aby samodzielnie oprowadzać wycieczki po atrakcjach stolicy! Aby pracować jako przewodnik miejski, zalicz nasz kurs i znajdź zatrudnienie w Warszawie w lokalnych agencjach turystycznych lub działaj na własny rachunek. W trakcie zajęć nauczysz się, jak skutecznie tworzyć swoją markę osobistą, co z pewnością Ci się przyda w trakcie budowania bazy kontaktów zawodowych i znajdowania potencjalnych odbiorców Twoich usług.

Cena internetowego kursu przewodnika miejskiego jest na tyle atrakcyjna, że poniesiony koszt zwróci Ci się w trakcie tygodnia w nowej pracy. Po zaliczeniu wszystkich testów i egzaminu głównego otrzymasz certyfikat ważny w całym kraju, a także dostęp do bazy z aktualnymi wakatami w nowym zawodzie. Dokumentację potwierdzającą zdobyte kompetencje wyślemy pocztą pod wskazany adres, w ciągu kilku dni roboczych. Będziesz mógł od razu zgłosić się do lokalnego biura podróży z pytaniem, czy nie potrzebuje nowych pracowników.