Przewodnik miejski kurs Gdańsk

Jeśli chcesz się zapisać na kurs przewodnika miejskiego w Gdańsku, sprawdź naszą ofertę! Przeprowadzamy profesjonalne szkolenia dla pasjonatów turystyki, które pozwolą Ci zdobyć nowy, ciekawy zawód. Nie musisz jednak mieszkać w Trójmieście, aby wziąć w nich udział. Oferujemy zajęcia w trybie online, w których uczestniczysz w domu, oszczędzając czas i pieniądze na dojazdach. dysponujemy kadrą doświadczonych i kompetentnych edukatorów, którzy świetnie przygotują Cię do rozpoczęcia obiecującej kariery – zapraszamy!

Zwiedzanie atrakcji i zabytków metropolii w towarzystwie przewodnika miejskiego to najlepszy sposób na lepsze poznanie danego miejsca. Ty również możesz zająć się oprowadzaniem wycieczek, wystarczy zapisać się na kurs internetowy, który proponujemy wszystkim zainteresowanym. Od kandydatów nie oczekujemy wyższego wykształcenia na kierunkach związanych z turystyką, wystarczy średnie, nawet bez ukończonej matury. Na szkolenia zapraszamy pełnoletnie osoby posiadające zaświadczenie o niekaralności za umyślne przestępstwa.

Jak rozpocząć kurs przewodnika miejskiego w Gdańsku?

Zapraszamy na nasz internetowy kurs przewodnika miejskiego wszystkie osoby spełniające opisane wyżej wymagania. Aby rozpocząć edukację z nami, skorzystaj z formularza zgłoszeniowego, który jest dostępny na stronie kursprzewodnikmiejski.pl. Poprosimy Cię w nim o podanie podstawowych danych osobowych oraz kontaktowych, które są niezbędne do uczestnictwa w procesie rekrutacyjnym. Po uiszczeniu opłaty wybraną formą otrzymasz od nas niezbędne materiały edukacyjne, a także szczegółowy wykaz zajęć.

Obawiasz się, że ze względu na internetowy tryb zajęć nie znajdziesz zatrudnienia w nowym zawodzie? Niepotrzebnie! Na otrzymanym od nas certyfikacie ukończenia kursu przewodnika miejskiego nie znajduje się adnotacja dotycząca miejsca, w którym przeprowadzono szkolenie. Jedynym, niewielkim mankamentem edukacji online jest konieczność samodzielnego opracowywania poszczególnych etapów.

Internetowy kurs przewodnika miejskiego

Aby pracować jako przewodnik miejski, możesz ukończyć kurs w Gdańsku w trybie stacjonarnym lub wybrać naszą ofertę! Zapewniamy merytoryczne zajęcia online, których poziom nie odbiega od tych standardowych. Internetowe szkolenia cieszą się obecnie ogromnym powodzeniem ze względu na przystępną formę, z której mogą skorzystać również mieszkańcy niewielkich miejscowości bez dojeżdżania każdorazowo do ośrodka edukacyjnego. To znakomite rozwiązanie dla każdego, zwłaszcza dla rodziców z małymi dziećmi.

Zaletą internetowego kursu przewodnika miejskiego jest możliwość przebrnięcia przez poszczególne etapy w dowolnym czasie. Niezależnie, czy preferujesz naukę w ciągu dnia, czy raczej późnym wieczorem, zajęcia w trybie online są dla Ciebie. Szkolenie trwa w sumie 120 godzin i możesz je zrealizować w kilka dni lub tygodni. Ostateczny termin ukończenia edukacji zależy od czasu, jaki możesz na to poświęcić w danym okresie. Taka elastyczność pozwoli Ci znaleźć chwilę na opanowywanie materiału, nawet przy napiętym harmonogramie.

Jakie standardy obowiązują w procesie kształcenia przewodników turystycznych?

Oferowane przez nas kursy na przewodnika miejskiego spełniają najwyższe standardy jakościowe. Układając harmonogram zajęć, czerpaliśmy z najnowszej wiedzy branżowej, dlatego są dostosowane do współczesnych realiów pracy w turystyce. W trakcie szkolenia będziesz na bieżąco śledzić swoje postępy, wypełniając minitesty opracowane przez doświadczonych edukatorów. Warunkiem zdobycia certyfikatu i identyfikatora jest też ukończenie testu generalnego, w którym znajdziesz pytania ze wszystkich etapów nauki.

Nasz ośrodek edukacyjny korzysta z rekomendacji European Commitee for Standardization z 2008 roku dotyczącej norm kształcenia przewodników turystycznych, w tym miejskich. Nasze kursy zawsze obejmują swoim zakresem aktualną wiedzę branżową, dlatego świetnie przygotujemy cię do nowego zawodu. Po otrzymaniu certyfikatu możesz szukać zatrudnienia w biurach podróży oferujących wycieczki do Gdańska czy też innych, ciekawych miejscowości. Alternatywą jest też praca na własny rachunek i organizowanie zwiedzania dla zainteresowanych.