Przewodnik miejski kurs Kraków

Nasza firma organizuje kurs przewodnika miejskiego dla zainteresowanych z Krakowa i innych miejscowości. Opracowaliśmy merytoryczny program zajęć w trybie online, w których możesz wziąć udział, bez względu na miejsce zamieszkania. Internetowe szkolenie to znakomita opcja, jeśli w swoim napiętym harmonogramie nie znajdziesz czasu na stacjonarne lekcje w ośrodku edukacyjnym. Otrzymasz od nas e-booka zawierającego kompletny zakres materiału, który należy opanować w celu zdobycia certyfikatu.

Zawód przewodnika miejskiego to świetna opcja dla wszystkich osób interesujących się turystyką, które dodatkowo dobrze się czują w pracy z ludźmi. Jeśli masz opanowane historie miejskie, wysoką kulturę osobistą i chęć do nauki, polecamy nasze kursy! Do wybrania oferty szkoleniowej zachęcamy osoby pełnoletnie z zaświadczeniem o niekaralności i wykształceniem średnim. Zajęcia prowadzimy online, więc możesz je pogodzić z pracą na pełen etat, opieką nad dziećmi czy innymi, codziennymi obowiązkami.

Weź udział w kursie przewodnika miejskiego w Krakowie

Chcesz znaleźć zatrudnienie w branży turystycznej, które pozwoli Ci rozwinąć skrzydła? Zapisz się na internetowy kurs przewodnika miejskiego! Aby zostać uczestnikiem zajęć, musisz najpierw przesłać do nas wypełniony formularz zgłoszeniowy, dostępny na stronie. Wymagamy od Ciebie wyłącznie podania podstawowych informacji kontaktowych i osobowych, a także uiszczenia opłaty. W opisie szkolenia znajdziesz wszystkie informacje dotyczące zasad, które trzeba spełnić przed rozpoczęciem nauki z nami.

Opracowane przez nas szkolenie trwa 120 godzin i możesz je ukończyć nawet w kilka dni! Wszystko zależy od czasu, jakim dysponujesz, a także od motywacji. Kurs przewodnika miejskiego umożliwi Ci zmianę ścieżki zawodowej zgodnie z indywidualnymi zainteresowaniami. Branża turystyczna nieustannie potrzebuje nowych talentów, dlatego koszt zajęć internetowych powinien szybko się zwrócić. Po otrzymaniu certyfikatu najlepiej szukać wakatów w biurach podróży. Możesz również założyć własną działalność i oprowadzać wycieczki na swoich warunkach.

Internetowy kurs na przewodnika miejskiego

Współpracujemy z wykwalifikowanymi i doświadczonymi edukatorami, którzy opracowują szkolenia zgodnie z aktualną wiedzą z branży turystycznej. Zapewniamy, że internetowy kurs przewodnika miejskiego ma taką samą wartość, jak ten prowadzony stacjonarnie w Krakowie czy innych miastach. Po pomyślnym zdaniu testu generalnego otrzymasz certyfikat, na którym brak informacji na temat trybu zajęć. W ciągu 120 godzin opanujesz kompleksowy zakres materiału, który przyda Ci się na co dzień w nowej pracy.

Internetowe szkolenia zawodowe to świetna opcja dla wszystkich kursantów, którym brakuje czasu na dojazdy do placówek edukacyjnych. Z naszych kursów przewodnika miejskiego korzystają osoby w różnym wieku, pragnące poszerzyć swoje kompetencje zawodowe i nie boją się samodzielnej pracy. Aby zrealizować cały harmonogram zajęć, potrzebujesz tylko dyscypliny i odrobiny czasu. Możesz uczyć się o dowolnej porze dnia i nocy, łącząc edukację z pracą na etacie czy obowiązkami rodzinnymi.

Kurs przewodnika miejskiego – dla kogo?

Nigdy nie jest za późno na zmianę ścieżki zawodowej i znalezienie zatrudnienia zgodnego z zainteresowaniami! Internetowy kurs przewodnika miejskiego polecamy wszystkim osobom, których ciekawi turystyka. Ważne też, abyś lubił pracę w ciągłym ruchu, w końcu w trakcie oprowadzania wycieczek musisz pokonywać wiele kilometrów. Aby dobrze wywiązywać się ze swoich obowiązków, powinieneś też podchodzić do ludzi z sympatią, niezależnie od ich wieku. Przyda Ci się też wiedza na temat zabytków znajdujących się w mieście, w którym chcesz pracować.

Każdy przewodnik miejski, który ukończył nasz kurs, może szukać pracy w Krakowie w biurach turystycznych. Ciekawą alternatywą jest też działanie na własną rękę, trzeba tylko poświęcić nieco czasu na stworzenie i wypromowanie marki. Nie musisz mieć wyższego wykształcenia, by móc się zapisać na organizowane przez nas szkolenia. Ważne tylko, abyś zainteresował się turystyką i był osobą pełnoletnią. Niezbędną wiedzę do zawodu zdobędziesz w czasie zajęć, dlatego wystarczy tylko włożyć nieco pracy, żeby odnieść sukces.